Tajemství nesmrtelných

23. března 2008 v 19:51 | Lucka |  Filmy
Originální název: Tuck Everlasting
Typ filmu: romantické, rodinné drama, fantasy
Režie: Jay Russell
Rok výroby: 2002
Hrají: Alexis Bledel, William Hurt, Sissy Spacek, Ben Kingsley, Amy Irving, Victor Garber, Elisabeth Shue, Robert Randolph Caton, Bob Coletti, Bruce Hefke, Scott Bairstow, Richard Pilcher, Bradley Coryell, John Badila, Kyle Prue, Neal Moran, Irving Jacobs, Dominic Angelella, Maurice Philogene, Beau Russell, Dillion Gardner, Lester Horn, Sam De Crispino, Tom McNutt, Mac McLure

Popis: Film Tajemství nesmrtelných vznikl podle knižní předlohy Natalie Babbitové, která získala mnohá ocenění. Je to příběh o dívce, kouzelném létě a tajemství, které navždy změní její život. Obsazení výtečných herců, držitelů Oscara - William Hurt, Sissy Spaceková a Ben Kingsley, zaručuje skvělý zážitek pro diváky všech generací. Mladá Winnie Fosterová je spíše než z horkého léta unavená z formálnosti vlastního života. Ve vzduchu je ale cítit změna.Díky hrátce osudu se seznámí s Tuckovými - štědrou a podivně odlišnou rodinou, jejíž život jako by se zastavil v čase. Ti Winnie ukazují, jak plně prožívat život, ovšem jen do chvíle, kdy se objeví podivný cizinec, který klade příliš mnoho otázek a ohrožuje jejich svět. Nedlouho poté se musí Winnie rozhodnout, jestli bude žít tak, jak byla zvyklá nebo tak, jak žije nyní.
Zajímavost: do role Jesseho byl zvažován Jared Padalecki vzhledem k jeho jiskření s Alexis Bledel (Winnie) v seriálu Gilmorová děvčata, on však roli odmítl (debil)

Źródło młodości
.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 White White | Web | 26. října 2008 v 2:43 | Reagovat

Ahoj! Tenhle film sem viděla už to budou asi dva roky na DVD 8) Pěknej blog! 8)

2 Lucka - admin Lucka - admin | Web | 13. prosince 2009 v 15:06 | Reagovat

U mně je to taky pěkně dávno co jsem to viděla. :) Děkuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama