Odstíny života

30. června 2014 v 17:44 | Lucka |  Knížky
Autor: Lusy Adams
Rok vydání: 2011
Popis: Alexandrina Avitalová se za života nijak nelišila od svých vrstevníků. Když v den jejích devatenáctých narozenin je chladnokrevně zavražděna, nikdo netuší, že smrt se stane začátkem její nové cesty. Tři roky poté, co byla pohřbena a oplakána rodinou a přáteli, se probouzí znovu k ''životu''. Je uvedena do světa magie a d'ábelských stvoření. Alex musí zapomenout na svůj přechozí život, aby mohla zaujmout pozici neohrožené bojovnice se sílami temnot. Podle dávného Proroctví je právě ona jedinou vyvolenou, Spasitelkou, která má rozhodnout odvěkou bitvu mezi dobrem a zlem.


Oficiální stránky: www.odstinyzivota.ic.cz

Vysněné obsazení autorky:

Alex ... Lyndy Fonseca
Gabe ... Bradley James (nebo Chord Overstreet)
William ... Paul Wesley
Matt ... Grey Damon
Doug ... Shane West
Devon ... Ian Somerhalder
a další

Měla jsem problém si někoho přestavit.
Ale s Lyndsy jako Alex bych souhlasila, inspirace pro Devona mi byla v knize hned jasná. Jako Williama jsem spíš pořád viděla Liama Hemswortha, kterého autorka ráda by viděla jako Jamieho. A Matt byl jasný William Moseley. Zřejmě hlavní mužskou postavou, kterou je Gabe, jsem si přestavovala úplně jinak, a to jako Penna Badgleyho.

Můj názor: Obal je naprosto úchvatný. Nádherný. Akorát, když jej uvidítě na živo, překvapí Vás větší rozměry knihy.
Kde jinak začít? Čekala jsem asi víc. Ale na české poměry opravdu slušné dílko. A právě tato mladá spisovatelka si splnila svůj sen, který my ne. My píšeme povídky, můžeme být sebelepší, ale nemáme odvahu svoje fantazie vydat.
Tato slečná všechny své sny a to nejlepší ze seriálů a filmu, které ted´ letí, natlačila do jednoho díla, ale na vyřešení příběhu jí už nestačilo.
Sympatická hlavní představitelka se jménem, které už mluví samo za sebe, sexy chlapi doslova na každém kroku, dívčí fantazie, ale spasení světa se ani zdaleka nedočkáme. A vysvětlení minulosti, alespoň jedné postavy? Kdeže...
Když budete mít tolik štěstí jako já, a najdete tuto knihu u Vás v knihkupectví za pouhých 60 korun, jděte do toho. Jestli ale bude za normální cenu, kupte si ji na vlastvní nebezpečí. :)

,,Smrt je jenom začátek..."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama