Moderní popelka

10. listopadu 2017 v 11:20 | Lucka |  Filmy
Originální název: A Cinderella Story
Rok výroby: 2004
Předloha: Charles Perrault
Žánr: romantická komedie
Scénář: Leigh Dunlap
Režie: Mark Rosman
Hrají: Hillary Duff, Chad Michael Murray, Dan Byrd, , Regina King, Jennifer Coolidge, Madeline Zima, Julie Gonzalo a další
Popis: Úsměvná romance je aktualizovanou parafrází klasické pohádky. Samostnatná Sam žije po otcově smrti s macechou a nevlastnímmi sestrami. Dívka vmanipulována do role služky se přes internet seznámí s tajemným ctitelem. Příběh se zauzlí v momentě, kdy musí předčasně odejít ze schůzky a jedinou stopou se stane její mobil.


Zajímavost: Původně Austina (Chad Michael Murray) měl hrát Rubert Grint, ale kvůli natáčení Harryho Pottera a vězně z Azkabanu musel odmítnou PřekvapenýSmějící sez natáčení?

Můj názor: Vrátíme se v čase o pár let zpátky, kdy vlastně, dle mého názoru, vůbec začala éra moderních Popelek, a tak jsem si zavzpomínala na tu první a do dneška nejlepší Moderní Popelku. V dětství moje nejoblíbenější romantická komedie v hlavních rolích s Hillary a Chadem. Z dnešního pohledu děsné překarikování všech postav, hlavní dvojice jako jediná nepřehrává, a tak se ukazuje, že ještě neumějí vůbec hrát, typické klišé děj, a hudba, která na začátku 21. století zněla v každém romantickém filmu. Smějící se Ale i tak se na to rádá podívám, když to zase poběží v telce.

Sakra, musím se někdy na to podívat v originále :D (a škoda, že se do filmu zřejmě nedostaly všechny scény...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katka Katka | Web | 19. listopadu 2017 v 11:59 | Reagovat

Tenhle film jsem už myslím viděla hodně dávn oa jen jednou, tak už si ho moc nevybavuji :D.
Hilary měla jednu dobu hrozně ráda má kamarádka, tak jsem na to snad i koukala díky ní a Chada mám díky Agent Carter ráda já, tak si to možná taky někdy znovu pustím :)
Jinak je super, že jsi zpět an blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama