Ant-Man a Wasp

9. července 2018 v 11:53 | Lucka |  Filmy
Originální název: Ant-Man and the Wasp
Žánr: akční, dobrodružný, komedie, sci-fi
Rok výroby: 2018
Předchozí díl: Ant-Man (2015)
Režie: Peyton Reed (Ant-Man)
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers, Paul Rudd, Andrew Barrer, Gabriel Ferrari
Hudba: Christophe Beck (Moderní Popelka)
Hrají: Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly, Michell Pfeiffer, Hannah John-Kamen, Michael Peña, Laurence Fishburne, Walton Goggins, Randall Park, Abby Ryder Forston, Judy Greer, Bobby Cannavale a další


Popis: Po událostech filmu Captain America: Občanská válka musí Scott Lang čelit následkům svých rozhodnutí nejen jako superhrdina, ale i otec. Sotva se mu podaří najít rovnováhu mezi osobním životem a povinnostmi, které má jako Ant-Man, objeví se Hope van Dyneová a dr. Hank Pym s novou naléhavou misí. Scott musí znovu obléci zmenšovací oblek, naučit se bojovat po boku Wasp a pomoci jí odhalit tajemství z minulosti.

Zajímavosti:
  • příběh navazuje na dění z filmu Captain America - Občanská válka a zároveň se částečně odehrává souběžně s Infinity War
  • role Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) byla původně nabídnuta Sharon Stone, která si s Michaelem Douglasem zahrála již v dobře známém Základním instinktu (1992)
  • Michael Douglas měl taky naději, že by jeho filmovou manželku si mohla zahrát jeho skutečná manželka, herečka Catherine Zeta-Jones (filmweb.pl)
  • film obsahuje 2 potitulkové scény
Photo © Marvel Studios / Walt Disney Studios Motion Pictures
Můj názor: Šla jsem do kina s tím, že jsem snad pořádně neviděla ani jednu upoutávku nebo fotografii na tento film. Po vydařené jedničce jsem neměla velké očekávání, ale i to málo, co jsem od filmu čekala, bylo předčeno.
Určitě film doporučuji jako letní popcornovku. Usmívající se Je to stále svěží komedie ze světa Marvelu se skvělým, báječným, roztomilým a talentovaným Paulem Ruddem. Michaelovi a Evangeline věříte jejích herecké výkony, když se pouští do hledání rodinného člena. Co se postavy Janet týče, čekala jsou trochu šílenou osobu, která strávila přes 20 let v naprosto jiném prostoru i časovnímání, a dostali jsme místo toho skvělou a velmi upravenou manželku a matku. Vůbec mi nevadilo, že jsme ve filmu nedostali skrz naskrz prohnilého padoucha, ale za to hromadu problémů řítících se na hlavní hrdiny.
Grafika se jim film od filmu lepší, a omlazení Michaela a Michell vypadalo rozhodně přirozenějí než u Roberta Downey Jr. v Občanské válce.
Určitě je to skvělá oddechovka a především komedie, ovšem primárně určena fanouškům filmového komiksového univerza Marvelu.
Pokud chcete odejít z kina s pocity: naštvanosti, pobavení, zmatení a opět naštvanosti jako já, vřele doporučuji si počkat na mezi/potitulkové scény. Smějící se V 1. scéně se odehraje to, co jsme všichni čekali, ale je to ještě mnohém horší, než jsme si to představovali. A na 2. nečekejte, tohle Vás jenom doštve, naprosto zbytečná. (Deadpool alespoň umí dělat zbytečné postcredit scény:D)


Trošku zavádějící trailer.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama