Království - 3. řada

1. července 2018 v 22:22 | Lucka |  EPIZODY

1. řada | 2. řada | 3. řada | 4. řada


3x01 Three Queens, Two Tigers
Královna Mary se potácí s potížemi o udržení své vlády ve Skotsku, kde zrovna započala kampaň královny Elizabeth, které nyní pomáhá královna Catherine. V těchto časech, kdy osud Francise zůstal předurčen a je v ohrožení nevylečitelné nemoci a Elizabeth je rozptylováná svou první láskou Robertem Dudleyem, se obě královny potácejí s problémy s králováním na svém území.


3x02 Betrothed
Catherine je po návratu do Francie uvězněna a Elizabeth čelí reakci za její ukrývání. Mezitím Mary musí udělat několik těžkých rozhodnutí, a Lola je rozpolcená kvůli Narcissovi.
edna.cz

3x03 Extreme Measures
Když se král Antoine nečekaně vrátí na francouzský dvůr, Mary musí pomoci Francisovi skrýt jeho zhoršující se stav, aby zachránila budoucnost jeho rodiny. S korunou v ohrožení a nedostatkem času se oba musí obrátit k nečekanému spojenci.
edna.cz
3x04 The Price
Když Mary dostane důležítou zprávu o tragické situaci ve Skotsku od své nemocné matky, obrátí se s prosbou o pomoc na Francise. Catherine se dává do boje proti Narcissovi, když usiluje, aby se stala Charlesovou (Spencer MacPherson) regentkou.
Mezitím je Elizabeth stále pod tlakem kvůli svému provdání se.
3x05 In a Clearing
Vděčná za budoucnost s oživeným Francisem, Mary zvažuje zřeknutí se nároku na anglický trůn a zůstat ve Francii navždy. Catherine se dozvídá, že se Nostradamus vrátil s novou vizí zahrnující Francisův osud.


3x06 Fight of Flight
Mary musí pomoci Catherine v její snaze stát se regentkou, i když je cena tolik vysoká. Mezitím Claude si klade za cíl pomoci Leithovi oženit se, a Elizabeth se trápí se skutečností, že přichází o Dudleyho.
edna.cz
| promo |
3x07 The Hound and the Hare
Mary odhaluje velké tajemství španělského prince a žádá Catherine o radu. Mezitím do Francie příjíždí nový anglický velvyslanec, a Bashovo pátrání po tajemném vrahovi ho zavede až do taverny Greer.
edna.cz
3x08 Our Undoing
Mary se musí znovu provdat, aby pomohla Skotsku, kterému musí dát přednost před svým srdcem. Mezitím Catherine je obviněna z otravy Francise, ale Mary se domnívá, že je to práce Narcisse, který touží být regentem Francie.
edna.cz
3x09 Wedlock
Claude je donucena vzít si muže, kterého jí vybere sám Narcisse. Mezitím překvapivé zjištění u Elizabeth by mohlo změnit její vládu, a Marie žádá Gideona, aby jí potvrdil její podezření o princi Don Carlosovi.
edna.cz
3x10 Bruises That Lie
Mary zápasí se svými city ke Gideonovi, když se snaží sama pracovat se svými potencionálními spojenci. Elizabeth a Greer se ocitnou v podobné srdcervoucí situaci, a Catherine s Narcissem stále bojují o moc. Svatební noc Claude se zatím stane v boj o život.
edna.cz
3x11 Succession
Charlesova korunovace je konečně tu a Mary si musí najít nového silného manžela.
3x12 No Way Out
Mary musí upřednostnit svůj život před životem své sestřenice, a Lola s Elizabeth neočekávaně spojí své síly. Catherine se vrací její minulost, a Mary a Gideon se začnou navzájem vidět v novém světle.
edna.cz
3x13 Strange Bedfellows
Mary nevědomky ohrozí Gideona, když se pokouší ochránit před Elizabeth, proto se obrátí na Dudleyho, aby jí pomohl. Mezitím, Bash je na stopě mužů, kteří se pokoušeli ohrožovat Catherine.
edna.cz
3x14 To the Death
Mary si uvědomí, že její návrat do Skotska se stává čím dál tím naléhavější, a tak se s Bashovou pomocí rozhodne pozvednout vlastní armádu, aby zachránila trůn. Elizabeth se rozhodne požádat Lolu o pomoc při hledání informací o královnině matce, což se Lole ošklivě vrátí ve chvíli, kdy je při pátrání chycena. (edna.cz)
3x15 Safe Passage
Mary se dozví od Loly, že se jí naskýtá příležitost odjet bezpečně do Skotska, avšak musí to udělat rychle a tiše. Když je Catherine obviněna z vraždy, Mary se musí rozhodnout, zda zůstat a ochránit ji, nebo se vydat na cestu zpátky domů.
edna.cz
3x16 Clans
Mary se vrací do Skotska a je šokována tím, co ji tam čeká. Když se Mary vrátí do Skotska, je překvapena, jakým hrozivým a zrádným místem se její země stala, proto se rozhodne uchovat svoji královskou identitu v tajnosti, dokud nezjistí, komu může vlastně věřit. Když Elizabeth vystaví svou pozici nebezpečí kvůli nesnesitelnému nápadníkovi, Lola se do toho vmísí, aby pomohla. Elizabeth tak začne pochybovat o jejích pravých motivech. (edna.cz)
3x17 Intruders
Když je Mary pokládána za mrtvou, Elizabeth se rozhodne využít Loly, aby jí pomohla v získání skotské koruny, zatímco Maryin bratr James musí ubránit trůn proti Johnu Knoxovi. Mary stane tváří v tvář vraha Francise, když jsou společně s Bashem zajati nebezpečným klanovým vůdcem Munroem.
edna.cz
3x18 Spiders In a Jar
Mary učiní odvážný krok k opětovnému získání svého trůnu, což vyústí v královskou bitvu s Elizabeth. Lola je obviněna z hrozivého zločinu a musí čelit následkům. Catherine si uvědomí, že Charles, který se navrátil ke dvoru, je změněným mužem poté, co zaplatil vysokou daň za matčinu neukojitelnou touhu po moci.
edna.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama