Království - 4. řada

2. července 2018 v 7:56 | Lucka |  EPIZODY

1. řada | 2. řada | 3. řada | 4. řada


4x01 With Friends Like This
Královna Mary, nejistá komu věřit, testuje svého bratra Jamese, aby se ujistila o jeho loajalitě poté, co zaslechla o jeho setkání s Johnem Knoxem. Elizabeth souhlasí, že pomůže lordu Darnleymu v pokusu sabotovat mocného nápadníka pro Mary.


4x02 A Grain of Deception
Královna Mary zjišťuje, že mezi svými rádci má zrádce, kterého hodlá odhalit. Královna Elizabeth podporuje Narcisse v jeho snaze o nadvládu. Mezitím Catherine dělá zoufalá opatření, aby získala zpět svou moc. (edna.cz)
4x03 Leaps of Faith
Gideon ukazuje Mary, jaký by byl její život, kdyby upřednostnila lásku před svou zemí. Catherine bojuje za krále Charlese, který je stále více nestabilní, zatímco Claude nalezne nepřítele ve své sestře Leeze. (edna.cz)
4x04 Playing with Fire
Když lord Darnley překvapí Mary svou návštěvou ve Skotsku, Mary vidí záblesk nového spojenectví, které by mohlo být víc než jen politické. Elizabeth bojuje, aby získala spojence na svou stranu a Catherine pracuje na opatření Claude, které hledá nového manžela. (edna.cz)
4x05 Highland Games
Aby Mary souhlasila s manželstvím, musí ji Darnley přesvědčit o své věrnosti, kterou začíná zpochybňovat. Catherine a Narcisse se snaží zachránit krále Charlese a ochránit trůn poté, co se rozšířily zvěsti o jeho podivném chování. (edna.cz)
4x06 Love & Death
Mary se musí vypořádat s politickou odezvou na možný sňatek s lordem Darnleym. Král Charles zmizí a Catherine se pouští do pátrání. Elizabeth přichází na pomoc Gideonovi, zatímco Claude dostane zajímavou nabídku.
4x07 Hanging Swords
Darnleyho manželství visí na vlásku po překvapivé návštěvě a Elizabethin pokus zastavit Mary selhává. Mezitím Catherine s Narcissem najdou krále Charlese, kterého musí přesvědčit, aby se vrátil na hrad.
4x08 Uncharted Waters
Čím více se blíží svatba, tím více se Mary a Darnley od sebe oddalují, a tak Mary požádá o pomoc Catherine. Elizabeth se setká se španělským zrádcem, který podpoří její výpravu za Novým světem.
4x09 Pulling Strings
Mary si vezme Darnleyho, což se ukáže být velmi úspěšným krokem v její momentální politické situaci. James se začíná zajímat o Greer, zatímco se Elizabeth snaží zoufale zachránit anglickou moc.
4x10 A Better Man
Elizabeth se proto snaží najít vhodného nápadníka, kterého by si vzala, aby ochránila svůj trůn před Mary. Mezitím James se musí vypořádat s tragickými následky odhalení plánu Johna Knoxe.
4x11 Dead of Night
Mary a Darnley mají šanci dobít Anglii se svým předloženým plánem. Elizabeth bojuje se svými city ke Gideonovi, když objeví katolíka, za kterého by se mohla provdat. Mezitím Catherinin syn Henri se pokouší získat Charlesův trůn s podporou Španělska a Narcisse.
4x12 The Shakedown
Po tragickém otřesu ve Skotsku musí Mary čelit Johnovi Knoxovi, který ji obviňuje z neposkytnutí pomoci svému lidu. Elizabeth podnikne drastická opatření poté, co je odhalen její vztah s Gideonem, zatímco Charles udělá špatné rozhodnutí.
4x13 Coup the Grace
Darnley se spojuje s Johnem Knoxem, aby se zbavil Mary, která po své smrti zanechá trůn blízkému příteli. Elizabeth musí na žádost svého budoucího manžela vykázat Gideona z královského dvora, zatímco se Charles odvážně postaví proti svému bratru Henrimu.
4x14 A Bride. A Box. A Body
Mary se snaží najít spravedlnost, když zahájí protiútok proti jejím spiklencům. Mezitím se Elizabethin život mění vzhůru nohama.
4x15 Blood in the Water
Porod ohrožuje Mary na životě, hrozí, že její dosud nenarozené dítě bude v nebezpečí. Mezitím Elizabeth zjišťuje, že někdo uvnitř dvora může za smrt jejího blízkého.
4x16 All it Cost Her...
Vytváří osud svého národa, koruny a novorozeného syna. Maryin nebezpečný krok k přežití způsobuje úžasnou realizaci, není totiž jediná, kdo nemusí přežít. Mezitím se Elizabeth uchvátí k válce a stane se podnětem k zániku Mary. Později si však uvědomí, že si je s Mary podobná více než si myslela.
| promo |

edna.cz

- KRÁLOVSTVÍ -

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama