Agents - news

Agenti S.H.I.E.L.D. se ještě vrátí!

18. května 2018 v 15:06 | Lucka

Ačkoliv to vypadalo, že seriál Agents of S.H.I.E.L.D. skončí aktuálně běžící pátou řadou, opak je pravdou. I když tvůrci už raději nepočítali s prodloužením, a tomu podrobili i scénář poslední epizody s příznačným názvem The End(o kterém jsem psala zde), stanice se rozhodla seriál prodloužit ještě pro 6., i když zkrácenou, řadu.

Jo! Takže ještě nemusím brečet. A moje naděje pro navrácení pár postav, může ještě chvíli žít dál.

Captain Marvel: Samuel L. Jackson na natáčení

1. května 2018 v 8:51 | Lucka

Jak omladit nestárnoucího Samuela L. Jacksona? Nasadíme mu paruku Smějící se

Název poslední epizody 5. řady AoS

13. dubna 2018 v 11:13 | Lucka

Letošní poslední epizoda 5x22 seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. se bude jmenovat The End.
Autoři sami už dříve uvedli, že finále 5. řady bude koncipováno tak, že při případném neprodloužení, to bude důstojne zakončení celého seriálu i neuzavřených dějových linek.
Tak se nechme překvapit. Z jedné strany jsem ráda, že oproti dnešnímu trendu neuzavřených shi*ů, autoři zde dostali možnost se případně pořádně rozlouřit. Ze strany druhé, doufám, že to bude stát za to! :)

Agenti S.H.I.E.L.D. budou mít 5. řadu

21. května 2017 v 10:25 | Lucka

Po tom co jsem 4A zavrhla, ale druhou polovinou 4. řady si u mně seriál hodně polepšil, Vám oznamuji velmi dobrou zprávu, a to, že Agents of S.H.I.E.L.D. jsou obnoveni pro 5. sérii!

Popis - 3x18 The Singularity

21. dubna 2016 v 21:13 | Lucka
Tým S.H.I.E.L.D.u se i dále zmáha s Hivem, který decimuje jejich oddíly a přetahuje Inhumany na svou stranu. Ovšem svítá jim naděje, když Fitz se Simmonsovou jsou na stopě, která může zastavit maniakálního Inhumana jednou pro vždy.

Premiéra: 26.4. 2016
Scénář: Lauren LeFranc
Režie: Garry A. Brown

Agenti S.H.I.E.L.D. budou mít 4. řadu

4. března 2016 v 15:12 | Lucka

I přestože se mu poněkud snížila sledovanost (co v té Americe ti lidé sakra (ne)dělají?!), seriál z tvůrčí dílny Whedonových Agents of S.H.I.E.L.D. se na podzim dočká již své 4. řady!
Skvělé zprávy! Uvidíme s čím příjdou v další sérii. A možná se dočkáme i víc propojení s děním ve filmech... Mrkající

Je tady stále naděje pro SkyeWard? (Jed Whedon)

1. ledna 2016 v 12:03 | Lucka

Člověk by si myslel, že po ujasnění si, že bývalý agent S.H.I.E.L.D.u Grant Ward patřil k Hydře, bude mít nejkontroverznější pár klid. Ale jsme už ve 3. řadě a fanoušci SkyeWard si nedají dopustit.
Nejprve si vysvětleme jedno: ,,Ona ted´ není Skye, a on není Ward,'' říká výkonný producent Jed Whedon se smíchem.
Od konce první série Skye našla svou pravou rodinu, přeměnila se v Inhumana a zjistila své pravé jméno, které zní Daisy Johnson, v Marvelu známá jako superhrdinka Quake.

Popis - 3x09 Closure

1. prosince 2015 v 19:16 | Lucka
Wardova válečná výprava za pomstou, dostává S.H.I.E.L.D. tým na kolena, ale Coulson dokazuje, že udělá vše, aby vyrovnal skóre.

Premiéra: 1.12. 2015
Scénář: Brent Fletcher
Režie: Kate Woods

Powers Boothe se přidává k Agentům S.H.I.E.L.D.

16. října 2015 v 14:13 | Lucka

Zkušený herec Powers Boothe (Attila, Sin City) se přidal k seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. stanice ABC jako vracející se nepřítel ...šéfa velké, zlé HYDRY, Granta Warda.
Přesněji řečeno byl Boothe obsazen do role Gideona Malicka, muže, jehož loajalita je záhadou, ,,neskutečně děsivého, tajemného, kterého se obává dokonce i chladný jako kámen Grant Ward'' - řekl ředitel Marvel TV Jeph Loeb. ,,Pouze někdo jako Powers se mohl ujmout tak zlověstného a tak ohromujícího výstupu.''
Zajímavostí je, že herec se již dříve objevil ve filmu Avengers,jako člen World Security Council.

Agenti S.H.I.E.L.D.: Bude Simmons bojovat proti Wardovi

11. října 2015 v 17:30 | Lucka

Nyní, když je Simmons zase na Zemi, bude se pokoušet zničit Warda jednou pro vždy?
I když se už dříve Simmons pokoušela porazit bývalého člena svého týmu, ted´ bude spíš zaneprázdněna svou posttraumatickou stresovou poruchou, než Wardem. ,,Na chvíli zůstává odloučena od svého týmu,'' říká Elizabeth Henstridge. ,,Starají se, aby se cítila jako v bavlnce, to je místo, kde právě má být. Je tady jistá izolace, kterou s ní může sdílet jen Fitz, který tam byl. Takže ne, o Warda se nezajímá. Ona ho stále nenávidí, ale tohle není její bitva.''

AoS: May, dávej si pozor!

9. října 2015 v 14:13 | Lucka

Když si May užívá volno a jen si vychutnává chvíle s Blairem Underwoodem, Ward... no, ano, Tvé dohady jsou stejné jako ty naše. Jedna věc je jistá: Daisyny pocitu vůči jejímu bývalému opatrovníkovi se nezměnily - ,,Je to vrah,'' říká herečka Chloe Bennet, ale dodává: ,,Chloe miluje Bretta, Daisy si zase myslí, že Ward je tak trochu psychopatický, že jo?''
Odpověd´ Daltona: ,,Řeklbych 'oddaný'''. A co do jeho zlého impéria - ,,Je to jiná HYDRA. Dávej si pozor!''

Agents of S.H.I.E.L.D.: Skyward - nějaká šance?

5. září 2015 v 18:55 | Lucka
Vím, že jsi na Teen Choice Awards něco říkal o Lincolnovi a Skye ze seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., ale fanoušci Skyward stále doufají, že tento pát má nějakou šanci. Je to možné?
,,Tak za prvé, Skye nyní používá své rodné jméno Daisy, takže už ted´ se tady tvoří problém s názvou tohohle shippování. A mimochodem - Ward se v minulém roce zamiloval do Agenty 33, a pak když Daisy do něj párkrát zasadila několik nábojů, tak určitě cítí, že šla dál. Možné je všechno, ale prozatím, minimálně, nový šéf HYDRY se méně zajímá Skye než pomstou za to, co se stalo Kaře,'' řekl výkonný producent Jeff Bell.

Kdy se dočkáme 3. řady 'Agentů'

23. června 2015 v 12:56 | Lucka

Seriál stanice ABC Agents of S.H.I.E.L.D. se vrátí na obrazovky se svou premiérovou 3. sérií na podzim, přesněji řečeno v Americe se odvysílá v úterý 29. září 2015. My se můžeme těšit na zhlédnutí první epizody ve středu. Usmívající se
Seriál obdržel pro třetí řadu 22 epizod. Henry Simmons jako Mack a Luke Mitchell jako Lincoln v seriálu zůstavají a byli hned povýšení mezi hlavní postavy. A můžu i dodat, že postavy Huntera a Bobbi vlastní seriál (spin-off k Agentům, o kterém se dost diskutovalo) nedostali a tak zůstavají.

 
 

Reklama
,...I don't think I'll ever look at another sunset without thinking of you..."