Novinky

Geralt z Rivie obsazen

4. září 2018 v 19:31 | Lucka

O tom, že Netflix chystá seriálovou adaptaci knižní série od Andrzeje Sapkowského o Zaklínači, se mluví již nějaký čas, a konečně nyní je znám i představitel hlavní a titulní role. Geralta z Rivie si zahraje Henry Cavill (Tudorovci, Krycí jméno U.N.C.L.E)!

Pro některé to je velké (a nemilé) překvapení, ale já jsem přímo nadšena. Henry má jako herec co nabídnout, a těším se, až to dokáže i těm skeptičtějším.

Česká televize: podzim 2018

9. srpna 2018 v 12:57 | Lucka
Když jsem náhodou zahlédla tuto upoutávku v televizi, mé sdrce radostí zaplesalo. Smějící se
Vojná a mírz roku 2016 z dílny BBC, Mladý papež s excelentním Judem Lawem a z domácí tvorby - třetí řada První republiky.

Jako volnočasová tanečnice bych se i radovala ze StarDance, ale jak již z minulých let víme, hlasující divácí (a možna i televizní zákulisí) umí pěkně zkazit zábavu.

Robert Downey Jr. se vrátí jako Sherlock Holmes

8. května 2018 v 16:30 | Lucka
A je to oficiální! Sherlock Holmes 3 s Robertem Downey Jr. v titulní roli bude! Filmu bychom se měli dočkat o Vánocích v roce 2020 (týden po Avatarovi 2, což je celkem odvážné).
Vedle Roberta by se měl vrátit i Jude Law jako Watson, ovšem zdali se vrátí i Guy Ritchie (Krycí jméno U.N.C.L.E.) v postu režiséra zatím není jisté.
O scénář se nyní stará Chris Brancato (spoluautor seriálu Narcos).

Zemřel Miloš Forman

14. dubna 2018 v 10:32 | Lucka

Včera 13. 4. 2018 zemřel velikán českého i světového filmu. Miloš Forman.

foto: festival-cannes.com

Black Widow se dočká vlastního filmu?

11. ledna 2018 v 10:39 | Lucka

Film byl slibován, ale pořád se odsouval. Nyní se objevila informace, že se již píše scénář k sólovému dobrodružství Černé vdovy, kterou v marvelovských filmech ztvárňuje Scarlett Johansson.
Scénář má prozatím ve svých rukou čtyřicetiletá Jac Schaeffer, která má na svém kontě pouze scénaristické počiny jako: Ledové království: Vánoce s Olafem, Stopy lásky, jež i režírovala, a letos jí vyjde film Nasty Women s Anne Hathaway v hlavní roli.

Jestli to je pravda, je to určitě skvělá zpráva! Black Widow, nebo WInter Soldier, to jsou rozhodně sólovky, které chci vidět.

Nová holka - obnovena pro 7. sérii!

21. května 2017 v 10:09 | Lucka

Konečně po velmi dlouhém mlčení bylo oznámeno, že seriál Nová holka se přeci jen dočká ještě jedné, poslední série. Zatím se neví, kolik epizod bude mít v pořadí 7. řada, zatím se hádá 13, Jake Johnson (Nick) zase na svém twitteru zmínil něco o 8.
Popravdě... samozřejmě, že jsem ráda, protože už jsem počítala s nejhorším, stejně jako tvůrci. A proto teď mi je líto, že finále 6. série vypadá jako urychlené finále celého seriálu.

Živý přenos z Oscarů na ČT!

6. února 2016 v 11:52 | Lucka

Ano, je to tak! Usmívající se Letos poprvé budu moci sledovat v televizi živý přenos z rozdávání Cen Akademie!
Moc se ale asi nevyzpíme. Přenos začíná 29.2. 2016 v 2:30 na ČT2 se simultánním překladem.
Komu by se nechtělo vstávat/nebo by chtěl jít spát, může se podívat na záznám v 20:20 na ČT art.

Orphan Black - nějaká budoucnost pro Paula a Sarah?

13. května 2015 v 10:54 | Lucka

Spolutvůrce a režisér seriálu Orphan Black, John Fawcett, odpovídal na otázky, ohledně nové třetí řady...

Jaká je nyní dynamika mezi Paulem a Sarah? Minulým rokem tam bylo velké napětí, ale zdálo se, že si Paul získal trochu důvěry díky pomoci, kterou jim (Sarah, Cal, Kira) poskytl.
Nevím, jestli mu Sarah bude ještě někdy věřit, a co teprve až se dozví, že měl něco společného s celým tím případem kolem Heleny. Je to težké. Oba zvláštně k sobě něco cítí. Je to románek odsouzen k nezdaru, takový je ale, bohužel, scénář pro tuto dvojici.

Orlando Bloom: Možný návrat do Pirátů

13. září 2014 v 13:34 | Lucka
Britský herec Orlando Bloom prozradil, že si pravděpodobně zahraje v pátém pokračování filmu Piráti z Karibiku. V roli Willa Turnera se objevil v prvních třech dílech Pirátů (Prokletí Černé perly, Truhla mrtvého muže, Na konci světa), chyběl tedy ve čtvrtém filmu s podtitulem Na vlnách podivna.

Páté pokračování Pirátů z Karibiku se s největší pravděpodobností bude natáčet v Austrálii a Orlando prozradil, že se o jeho návratu spekuluje a on proti návratu k projektu nic nemá. "Celá ta zkušenost práce s Johnny Deppem a Gore Verbinskim pro mě byla naprosto užasná. Moc rád bych znovu pracoval s Johnnym. Bylo skvělé s ním pracovat a jeden z důvodů, proč jsem do prvních Pirátů šel, byl, že v něm hrál právě Johnny " dodal Bloom.

Kromě natáčení filmu v Austrálii se také stále spekuluje o natáčení v Mexiku, Portoriku nebo v jižní Africe.

Hra o trůny opět na ČT!

27. června 2014 v 14:36 | Lucka
Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob se opět vrací na české obrazovky.
Česká televize bude vysílat seriál Hra o trůny každou sobotu po 23 hodině na ČT 2.

Filmová adaptace: Pád (Lauren Kate) - hlavní obsazení

4. května 2014 v 13:23 | Lucka

Rovněž v těchto týdnech se rozjíždí práce nad zfilmováním prvního dílu knižní série Andělé od Lauren Kate.

Seriálová (ne)obnovení a jiné novinky

17. února 2014 v 16:24 | Lucka
>> Upíří deníky - obnoveny pro již 6. řadu! Stejně tak i spin-off The Originals byl obnoven pro další sérii.
>> Reign - i přes naše obavy, obnoveno!
>> Britský seriál The Paradise podle románu Emila Zoly byl po odvysílání 2. řady zrušen. Představitel hlavní postavy Emun Elliot (Hra o trůny) se vyjadřil následovně: ,,Možnosti na vývoj postav zde byly, troufám si říci, i na několik dalších řad. Nevypadalo to, že by měl nastat konec.'' (serialzone.cz)
>> Hra o trůny
se vrátí se svou čtvrtou řadou již za pár týdnů 1. dubna 2014!

'Hra o trůny' na ČT2!

5. září 2013 v 18:44 | Lucka
Dneska se prostě spát nejde! Po Panství Downton ve 22:10 na ČT2 pokračujeme seriálem Hra o trůny!

HIMYM - Desátá řada?!

29. srpna 2013 v 11:46 | Lucka
Stanice CBS sice už oznámila, že devátá řada bude už poslední. Avšak tvůrce seriálu, Carter Bays, si tím není tak jistý.

,,Comic-Con nám přípomněl, kolik lidí náš seriál opravdu miluje. Byla by velká škoda, kdyby tato párty příští jaro skončila.''
serialzone.cz

A já se tu válám smíchy...

Inferno: Tom Hanks jako Robert Langdon potřetí

27. července 2013 v 16:18 | Lucka
Poněvaž louskám (zřejmě teprve) Ztracený symbol, a o dalších dílech nic nevím, ale o zfilmování příběhů Roberta Langdona se zajímám (doufala jsem, že to bude právě Ztraceny symbol), bohužel mi nezbývá nic jiného, než článek sprostě zkopírovat. Za novinku děkuji www.csfd.cz.

,,Plány zfilmovat "Ztracený symbol" se postupně rozplynuly v nenávratnu. Nikdo kromě hlavounů ve studiu Sony neví, proč vlastně došlo k stagnování produkce. Možná plný diář Toma Hankse a Rona Howarda? Nyní se situace změnila. Na jaře vyšlo Brownovo "Inferno" a filmový Robert Langdon je opět ve hře. Co nás v případném filmu čeká? Honička v ulicích Florence, Langdonova amnézie, vraždící žoldáci, šílenec snažící se vypustit na svět smrtící nákazu a klíč k řešení všeho ukrytý v rukopisu Danteho "Božské komedie", konkrétně v části Peklo. O scénář se postará starý pachatel David Koepp (napsal i adaptaci Andělů a démonů), Howard bude režírovat, Hanks si zopakuje roli louskače šifer a studio Sony si představuje premiéru thrilleru Inferno 18. prosince 2015.''

Cory Monteith dozpíval

14. července 2013 v 21:39 | Lucka
TO. SNAD. NE.

Projela jsem 1. řadu, část 2. řády a případné díly seriálu Glee, které jsem zastíhla v televizi.
Nejsympatičtější postava? Finn.
Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna jeho sympatický představitel Cory Monteith by mohl mít něco s drogami.
Bohužel drogy se mu možná stály osudovou chybou... 14. července 2013 ve svém hotelovém pokoji ve Vancouveru byl nalezen mrtev.

'Dracula' v nové seriálové podobě

16. května 2013 v 19:59 | Lucka
Stará legenda. Nová krev.

Mezi podzimní novinky stanice NBC patří seriálově znovuzrozený Dracula. V titulní roli s Jonathanem Rhysem Meyersem (Tudorovci).
Dracula, jako podnikatel, se objeví ve viktoriánském Londýně a bude hledat pomstu na těch, kteří ho zradili o století dříve. Háček spočívá v tom, že se zamiluje do ženy. Ženy, která se zdá být reinkarnací jeho mrtvé manželky.
Ačkoliv to zní jakkoli kýčovitě, producenti však mají v plánu, aby se to ubírálo spíše ve směru letošní seriálové novinky Da Vinci's Demons.

Trailer: Romeo and Juliet (2013)

8. května 2013 v 15:41 | Lucka
Tak na tuhle klasiku plánujeme jít s kamarádkou do kina. (Jestli to ovšem u nás budou vůbec dávat.)
Douglas Booth (LOL, Nadějné vyhlídky), Ed Westwick (Super drbna), scénář od Juliana Fellowese (Panství Downton) a hudba z rukou Jamese Hornera (Titanic).
Oh, co víc si přát? Mrkající (Možná lepší ten trailer akorát:D)

Končí Leonardo s herectvím?

16. února 2013 v 20:00 | Lucka

Zdroj: časopis TV max (3/2013)

HIMYM dostal 9. řadu!

6. února 2013 v 15:26 | Lucka
Tak co na to říkáte? Je už to hodně zdlouhavé? Nebo byste nevěděli co si počít dál bez Barneyho?

Sněhurka a Lovec 2: Sněhurka bude!

22. prosince 2012 v 15:37 | Lucka
No, konečně!
A je to tady, Kristen Stewart si svou roli Sněhurky zřejmě přeci jenom zopakuje v pokračování filmu Sněhurka a Lovec.
Po letošních událostech se šířila zvěst, že dvojka bude bez Sněhurky (jaká blbost, no ne?), kvůli oněm osobním problémům. Avšak nyní se říká, že nešlo o režisérovy a Kristeniny pletky, ale spíš o požadavky za honorář, které Stewart měla.

Žeby opravdu Kristen byla taková? A co Robert Pattinson (přítel Kristen) na další spolupráci Kristen a Ruperta Sandersna?

Filmová pokračování, práva a remaky

11. listopadu 2012 v 18:46 | Lucka
Disney - Již zmíněné Hvězdné války. Dála taky se pracuje naPiráti z Karibiku 5 (ojojoj). Studio vlastní také pravá na pokračování Iron Mana, Thora a zřejmě se bude točit i Hulk s Markem Ruffalem.

Sony - Nový úspěšný The Amazing Spider-Man taky čeká na svá pokračování.

Warnen Bros. - Na plátnech se objeví opět nový Superman.

20th Century Fox - Zrození Planety opic bude taky pokračovat.

Forrest Gump a Star Wars budou pokračovat!(?)!

5. listopadu 2012 v 18:01 | Lucka
Zabte mě, zabijte mě, nechci o tomto světě již nic vědět!
Hele, když jsem byla malá snila jsem napíšu pokračování k lecčemu, např. k Rebelům,
ale tohle!?!?!?!?! To jsou ty nejnemožnější, nejnesmysluplnější, nejabsturdnější, nejhorší nápady na pokračování!!!

Chystá se pokračování Forresta Gump a Hvězdných válek!!!
Který ko.ot!

Krotitelé duchů i potřetí!

21. října 2012 v 12:03 | Lucka
Lovci pokladů 3 jsou potichu... Za to Krotitelé duchů 3 opět dávají o sobě vědět.
'Opět' je klíčové slůvko. Díky jedné z hlavních postav Billu Murrayovi, se natáčení pořád odkládalo. Jednou řekl ne, pak ano, ne, ano, ne, ano, až to skončilo na ne. Režie, které se opět ujme rešisér předchozích dvou filmu Ivan Reitman, se na Murraye hodlá vykašlat a natočit dobrou sci-fi komedii i bez něj. Natáčet by se mělo začít příští léto.

Těšíte se? Moderní triky? Znělka Ghostbuster, ale bez Billa Murraye? Hm? A natočí se to vůbec nakonec?

Anne Hathaway se vdala!

1. října 2012 v 17:14 | Lucka
Zdálo se, že se ne a ne, a nevdá.
Avšak v sobotu 29. září 2012 mladá talentovaná herečka, Anne Hathaway (Deník princezny, Jeden den), dost lidí překvapila. Vdala se! Za muže si vzala svého snoubence Adama Shulmana, který se živí jako herec a návrhář šperků.
Dvojice spolu chodí 4 roky a dodržuje tradice a svatba se konala rok po zasnoubení.
Obřad se konal v Kalifornii, byl naaranžovaný do bílé a růžové barvy a hostů bylo kolem sto osmdesáti. Hudební doprovod obstaralo jazzové trio.

Gratuluji, a doufám, že jim to spolu vydrží! Usmívající se

Zemřel Radoslav Brzobohatý

20. září 2012 v 19:46 | Lucka
Dne 12.9. 2012 nás navždy opustil uznávaný český Herec Radoslav Brzobohaty, pouhý den před svými 80-tými narozeninami. Tuto divadelní i filmovou osobnost musí znát každý. Děti si ho určitě připomenou jako zloducha Mrakomora z pohádky Princ a Večernice. Mládež a dospělé navždy bude bavit jako profesor ve filmu Sněženky a machři. Nebo si ho připemenem ze seriálu F.L. Věk, kde ztvárníl hlavního hrdinu. Zahrál si v mnoha dalších filmech, např.: Všichni dobři rodáci, Ucho, Ulice, Cirkus Humberto, Vyprávěj a kdybych tady měla jmenovat všechno, tak se nedočkáme zítřka.
Jako muž zamotal v hlavách mnoho dívek a žen. Mezi ženy jeho života určitě patří Jarmila Kolářová (dcera Radana), Jiřina Bohdalová (12-leté manželství) a poslední manželkou se stala Hana Gregorová (syn Ondřej, herec).
Tahle zpráva mě nečekaně zasáhla při moři, opravdu jsem byla v šoku. Myslím, že to byl opravdu skvělý Herec (mně je z té starší herecké generace nejsympatičtější) a věřím, že to byl i dobrý člověk. Děkuji za mnoho úžasných filmů a seriálů...

Premiéra 'Avengers 2'

20. srpna 2012 v 20:53 | Lucka
Ještě ted´ hrají v kinech Avengers a Joss Whedon už píše pokračování, které hodla opět i režírovat.
Nic kromě toho, že se zase vrátí všichni hrdinové a data premiéry, není známo.
A kdyže bude to pokračování? V 2015 roku, moji milí zlatí. Ano, Avengers 2 budou mít premiéru 1. května 2015 roku.
Nu, trošku si počkáme. Mrkající

'Sněhurka a lovec 2' bez Sněhurky

17. srpna 2012 v 15:46 | Lucka

Sněhurka a lovec, film sám o sobě sklidil velký úspěch a ještě před tím, než přišel do kin, bylo odsouhlašeno pokračování.
Nyní však na svět proplouvají informace, že v druhém dílu by se neměla objevit Kristen Stewart, která ztvárnila právě onu Sněhurku. Takže film by se měl zaměřít více na lovce (Chris Hemsworth) a bude se tak jednat spíše o nějaký spin-off.
Stejně jako k prvnímu dílu, tak i k druhému scénář napsal David Koepp. Nyní však jeho práce je v opravně = odstranění všeho se Sněhurkou.
Natáčet by se mělo začít příštím létem, kdy Chris dokončí Thora 2.

Na podzim 2012 v televizi

14. srpna 2012 v 17:29 | Lucka
Každý kdo se alespoň v pátky a soboty večer dívá na televizi Prima Family, musí přežít i dlouhé reklamy. Mně, i když se už moc nedívám na české seriály, zaujala reklama na nový seriál Obchod'ák a nebudu tajit, že asi hlavně kvůli Ondřeji Sokolovi. Ovšem ani celkový námět nevypadá špatně, jen doufám, že to nebude něco na styl Žena za pultem. Dále zde budou hrát herci jako Tereza Kostková (StarDance, Pojišt'ovna štěstí), Danica Jurčová (O ztracené lásce), Alena Vránová (Pyšná princezna, Ulice), Petr Kostka (Četnické humoresky), David Matásek (Letiště, Jak básnici...), Pavel Řezníček.

Secret Circle bylo zrušeno!

13. května 2012 v 14:00 | Lucka

Seriál Secret Circle byl jedním z nejočekavanějším projektem podzimu 2011, zejména fanoušků TVD.
Knižní předlohu napsala stejně jako Upíří deníky L.J.Smithová, ale taky stejným producentem těchto seriálů byl Kevin Williamson.
Cassie Blakeová byla normální náctiletou holkou, která žila s matkou do doby než při nehodě zemřela. Po smrti své matky se přestěhovala ke své babičce do Chance Harboru. Cassie začíná poznávat nové spolužáky, ale i samu sebe. Když se seznámí s Dianou a ta ji následně představí Adamovi, Nickovi, Faye a Melisse ...uvědomí si, že nikdo z nich není úplně normální ... tvrdí, že jsou obdaření magickou mocí a spolu s Cassie tvoří Kruh.
 
 

Reklama