Saving Hope - Novinky

Popis - 3.05 Breaking Away

15. října 2014 v 10:31 | Lucka
Po autonehodě jsou do nemocnice přivezeni matka se synem. Alex a Joel zjišt'ují, že matka potřebuje transplantaci srdce a její syn je vermomoci přesvědčen o tom, že bude zapojen do této operace. Mezitím žena v duchovní podobě sdělí Charliemu své pocity a Maggie s nový rezidentem Rianem (Danso Gordon) se ocitnou v nebezpečné situaci.

Premiéra: 16.10.2014

Popis - 3.04 Stand by Me

7. října 2014 v 18:13 | Lucka
Alex se vrací opět do práce poprvé od doby, co byla pobodána. Na místě je seznámena s jejím novým kolegou. Joel skončí na místní klinice, kde je vtažen do smrtelné situace. Gavin sdílí euforickou zkušenost s někým nepravděpodobným.

Premiéra: 9.10. 2014

Popis - 3.01 Heaven Can Wait

5. září 2014 v 15:16 | Lucka
Charlie se snaží uklidnit ducha Alex, kde na operačním sále se Dawn, Maggie a Reycraft snaží zachránit její srdce. Před tím, než může Alex pochopit, že umírá a že Charlie opravdu vidí duchy, octne se ve 'snu', který ji zavede zpět do časů jejího dětství, do domu v St. Catharines v Ontariu.
Možnost setkát se opět tváří v tvář se ztracenými blízkými osobami staví Alex před potlačovanou vzpomínku, kterou drží uzamčenou před její minulostí, přítomností i budoucností. Mezitím se Dawn daří zašít Alexino srdce, a Charlie ji přesvědčuje, že něco pořád není v pořádku - tým objeví smrtelnou chybu a Dawn zbývají pouze minuty, aby to napravila.
Joel je přizván na ošetřovnu k léčbě Alexina útočníka - a když ho pacient prosí, aby ho nechal zemřít - Joelova morálka jako člověka, je otestována proti jeho etice jako lékaře.

Premiéra: 22.9. 2014
Writer: Morwyn Brebner (2x18)
Director: David Wellington

- PROSÍM, KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM -

Saving Hope a 3. sezóna

27. června 2014 v 15:11 | Lucka
Co o ní víme?
  • natáčí se 11.6. - 15.12. 2014 v Torontu
  • nové díly se začnou vysílat v září
  • 3. série bude mít 18 epizod
  • první díl píše Morwyn Brebner (2x18)
  • druhý díl se jmenuje Kiss Me Goodbye a o scénář se stará Adam Pettle (2x11)
  • objeví se nová postava Dr. Sydney Katz, kterou si zahraje Stacey Farber (Degrassi: The Next Generation)
  • na režisérkou židli se vrátí např. Jason Priestley, Gregory Smith (2x11)

Popis - 2.18 Broken Hearts

21. února 2014 v 15:28 | Lucka
FINÁLE SE BLÍŽÍ. Dawn diagnostikuje Alex nepravidelný srdeční rytm, i když by ho měla mít dle předpokladů v pořádku. Před tím dostane Alex šanci na odpočinek, když se do nemocnice Hope Zion vrací Randall po tom co se experimentální léčba rakoviny nezdařila. Mezitím se Charlie potýká s důsledky své rvačky s Joelem, který nyní léčí problemového matematika. Následně, v dramatickém zvratu událostí, život jednoho z pracovníků nemocnice visí na vlásku.

Premiéra: 27.2. 2014
Scénář: Morwyn Brebner

Tak to jsem teda zvědavá... A pak zase čekat do léta na 3. řadu :))

- PROSÍM, KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM -

Popis - 2.17 Twinned Lambs

17. února 2014 v 15:33 | Lucka
Alex pomáhá starší ženě, která prošla 'mini-mrtvicí', jež přícinou změny osobnosti, ale opravdová výzva začína, když žena začně věřit, že je rok 1985. Jak se Alex snaží pomoci své pacientce, dlouho skryté tajemství začínají vyplouvat na povrch. Mezitím Charlie a Joel, kteří léčí dvá nejlepší kamarády s identickými ramenními úrazy, jsou nuceni čelit jednomu dlouhodobému problému mezi nimi: jejich náklonnost k Alex. A Maggie s Gavinem jsou nadšení z ultrazvuku jejich prvního potomka, ale objeví se komplikace, když Maggie souhlasí na něčem s Dr. Kalfasem.

Premiéra: 20.2. 2014
Scénář: Morwyn Brebner, Malcolm MacRury

- PROSÍM KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM -

Popis - 2.13 Wide Awake

25. ledna 2014 v 16:23 | Lucka
Erica opravdu nehledá ve svém životě nového muže, ale Joel se Sonjou jsou jinéo názoru. A tak ji zvou na dvojité rande na slepo. Jako kdyby večer nebyl málo nešikovný, Alexino rande potřebuje lékařskou pomoc. Když je převezen do Hope Zion nemocnice, Alex a Joelovi je hned jasné, že bude potřeba hned několika operací.
Mezitím Charlie při případě vojáka, který se stále potýká s problémy z Afganistánu, se setkáva s duchem, jakého ještě nepotkal. A Maggie léčí ženu, která je nemocná a může to ovlivnit její těhotenství. To donutí Maggie a Gavina řešit nevypovězené starosti o jejich dítě.

Scénář: Waneta Storms
Režie: Yon Motskin

Popis - 2.11 En Bloc

11. ledna 2014 v 17:01 | Lucka
Mladík se svým otcem přijedou z Winnipeg do Hope Zion, aby požádali Alex o operaci chlapcova zhoubného nádoru. Alex je odhodlána pomoci, avšak nikdo jiný z lékařu ne. Alex se nechce poddat, ale když jí nikdo nechce pomoci, operaci nelze uskutečnit. Duch Alexinina bratra Luka oznamuje Charliemu, že se nemůže pohnout dál, dokud mu to Alex nedovolí. Mezitím Joel čelí mnoha výzvám, jako je být šéfem chirurgie a spor se Shahirem ohledně kontroverzní léčby Parkinsona, snaha održet rozpočet na uzdě a hádky s Alex ohledně její operace.

Premiéra: 9.1. 2014
Scénář:
Morwyn Brebner a Adam Pettle
Režie: Gregory Smith

Zajímavost: Epizodu režíruje Gregory Smith, známý jako Ephram ze seriálu Everwood.

'Saving Hope' již nyní dostalo 3. řadu!

18. listopadu 2013 v 19:33 | Lucka

Na naše oblíbené herce, Ericu Durance, Michaela Shankse, Daniela Gilliesa, se můžeme v seriálu Saving Hope z lékařského prostředí těšit i příští léto. Seriál byl totiž obnoven pro 3. sérii.
Natáčet se začne na jaře 2014 roku v Torontu.

Synopse - 2.10 Wishbones

21. srpna 2013 v 19:39 | Lucka
Když je do nemocnice Hope Zion přivezen Alexin bratr Luke Reid v kritickém stavu, Joel a Charlie ho musí společně udržet naživu a udržet to v tajnosti před Alex. Mezitím Alex najde způsob jak odstranit nádor u těhotné pacientky čekající dvojčata, zatímco Maggie je shozena její hrou pacientovy velkoleposti OB/GYN.

můj volný překlad
- PROSÍM KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM -

Synopse - 2.09 Vamonos

20. srpna 2013 v 21:08 | Lucka
Když je Alex donucena zastavit operaci změny pohlaví svého pacienta, odhalí tajemství lékařské minulosti, které může zachránit jeho operaci, ale celý jeho život roztrhat na kusy.
Charlie si radí s pacientkou, která je zdravá, smysluplná - a přesvědčena, že o půlnoci zemře.

Synopse - 2.08 Defriender

16. srpna 2013 v 19:34 | Lucka
Když Joel a Alex zkončí v zapadákově s vážně raněnou dvojicí, musejí použít všechno, co mají kolem sebe, aby stabilizovali pár než přijedou záchranáři. Mezitím v nemocnici Hope Zion Charlie musí zkusit zachránit nohu svému bývalému spolubydlícímu ze studií.

Saving Hope již v červnu

8. dubna 2012 v 15:33 | Lucka

Nový seriál z lékařského prostředí ,,Saving Hope'' s Michaelem Shanksem (Hvězdná brána), Ericou Durance (Smallville) a Danielem Gilliesem (The Vampire Diaries) příchází na obrazovky stanice NBC 7. června 2012.
 
 

Reklama