sg-extra

Petice pro záchranu STARGATE!

7. dubna 2013 v 15:19 | Lucka
Je tady ještě šance pro záchranu Hvězdné brány?

VÍCE ZDE
a
ZDE.

Jednalo by se alespoň o nějaké důstojné zakončení SGU.
Vidíte ale, kolik tam je podpisů (bohužel)

SGU na stanici Fanda

27. listopadu 2012 v 20:18 | Lucka

A je to tady...
Po 2 letech, kdy televize Nova slibovala každý podzim (a zimu) zařadit do vysílání Stargate Universe... konečně jsme se dočkali.
Bohužel i tak někteří čeští fanoušci tento spin-off Hvězdné brány nebudou moci sledovat, protože se bude vysílat na kanále Fanda. Seriál poběží v televizi od 12. prosince 2012, zřejmě v tom čas jak ted´ Atlantida nějak kolem 18:00 hodiny.

Saving Hope: 'zelená' pro 2. řadu

29. července 2012 v 8:00 | Lucka

Ano! Letošní letní seriálový hit Saving Hope, ve kterém jsme mohli vidět hvězdy jako Michael Shanks, Daniel Gillies a Erica Durance, stanice CTV, má schválenou 2. sérii.

Rozhovor s Martinem Woodem a Amandou Tapping (Vrátí nám hvězdnou bránu!) ?

22. července 2012 v 9:00 | Lucka
Gateworld: Nachádzam sa v Bridge Studios, na mieste, ktoré bolo domovom hviezdnej brány počas 15 rokov. Spoločne so mnou sú tu Amanda Tapping a Martin Wood. Obom by som chcel poďakovať za ich čas, možnosť stretnúť sa osobne, keďže ktovie či to nie je posledný krát čo sa takto rozprávame.
Martin Wood: Prečo?
Amanda Tapping: Čo sa deje?
Martin Wood: Niekam sa chystáme? My tu predsa ostávame...

GW: Počkať, ale veď hviezdna brána bola zrušená!
MW: Áno, ale my pokračujeme vo vymýšľaní nových seriálov, aby sme mohli pracovať v Bridge Studios.
AT: Prišli sme na to, že ak tu budeme dostatočne dlho, tak nám hviezdnu bránu vrátia.

GW: Ó, dajte mi vedieť ak sa to podarí a prídem späť.
AT: Jasné!

Zemřel Joel Goldsmith

24. června 2012 v 9:00 | Lucka
29. dubna 2012, ve věku 54 let zemřel skladatel Joel Goldsmith. I přes všemožné zákroky medicíny, skladatel hudby pro Stargate, podlehl rakovině.

V roce 1996 spolu s otcem spolupracoval na hudbě k seriálu Star Trek: První kontakt, o rok později již samostatně začal pracovat pro projekt Stargate SG-1. Později se podílel i na hudbě pro Stargate Atlantis, SGU i pro oba filmy DVD.
Byl několikrát nominován i na cenu Emmy např. za znělku pro Hvězdnou bránu: Atlantidu; díl Noxové či Pod tlakem. S orchetrem moc nepracoval, věnoval se spíše uměle tvořené hudbě.

Saving Hope - promo plakát

8. dubna 2012 v 15:42 | Lucka
Mám trable... Smějící se Dávat Saving Hope do rubriky Stargate (Michael) nebo TVD (Daniel).
Dobře, tak Vás informuji, že prozatím všeo Saving Hope budu dávat do Stargate rubrik a jestli seriál bude orpavdu tak skvělý, jak vypadá, uděláme mu jeho vlastní SH oddělení... :D

A tady konečně je plakát... Mně se osobně moc líbí... Smějící se Ty jména pod tím ty seriály, ta fotka, modrá barva... mhmmm :)

imagebam.com

Život. Láska. Ztráta.

Video: Michael Shanks a Daniel Gillies v jednom seriálu - Saving Hope

2. února 2012 v 17:01 | Lucka
Wohohoou! Ani by mně nenapadlo, že se můžou v jednom zajímavém novém seriálu sejít dva skvělí mí oblíbení herci ...Usmívající se
... Michael Shanks alias dr. Daniel Jackson z Hvězdné brány a Daniel Gillies soby nejsympatičtější upír Elijah z Upířích deníků. Dále v hlavních rolích bude k vidění také Erica Durance, kterou možná mnozí znáte ze Smallville.

AlterSaminy šaty

11. prosince 2011 v 13:00 | Lucka
Tyhle šaty jsme mohli vidět v díle Point of View, na fotce ze svatby alternativního páru Sam a Jacka.
Můj SB našel tyto zajímavé fotky... Schválně se pořádně podívejte co je připnuté při těch šatech.

SGU na Nově

23. ledna 2011 v 11:25 | Lucka
Minulou sobotu 15.1. 2011, díky pořadu televize Nova ,,Volejte Novu", jsme se mohli dozvědět, že tento zmíněny již televizní kanál zakoupil autorská prává k oběma řadám spin-offu seriálu Hvězdná brána ... Hvězdná brána: Vesmír (SGU).
Seriál by se měl ukázat na obrazovkách koncem tohoto roku.

Ještě dlouhá doba, ale už alespoň vědí, kdy to dají. Třeba po ,,Upířích denících" není slechu dechu. Doufám, že to dají v nějaký rozumný čas, abych se konečně mohla na to podívat ...a doufám, že když už se budu z donucení na to dívat, snad si to konečně oblíbím. Viděla jsem pár dílu... a jako... *no*

Pohádka ... 3. SG-1 film

2. ledna 2011 v 12:23 | Lucka
sg1

Studio MGM se pomalu, ale jistě začíná vyhrabávat ze svých potíži. A tak opět začíná svítat naděje, ohledně zrealizování třetího SG-1 filmu (Revolution). Studiu se podařilo zajistit zhruba půl miliardy dolarů, avšak před Hvězdnou bránou mají přednost větší projekty, jako třeba další nový James Bond.

.::Sam&Jack are together::.

24. prosince 2010 v 1:00 | Lucka :)
Tak... tenhle článek jsem psala dlouho. :) Chtěla jsem najít ten správný den na zveřejnění, a ten právě nadešel. 24.12. 2010 ... vemte to jako takový dárek, od mně pro Vás.

Smallville 8x14

4. dubna 2010 v 15:11 | Lucka

Výbuch v LuthorCorpu usmrtí zaměstnance a zraní Olivera (Justin Hartley), který tam byl, aby oznámil spojení své společnosti s LuthorCorpem. Oliver věří, že za ten výbuch je zodpovědný Lex, ale Clark (Tom Welling) a Lana (Kristin Kreuk) zjistí že útočníkem je Winslow Schott (hraje hostující Chris Gauthier), výrobce hraček a bývalý zaměstnanec Queen Industries se záští k Oliverovi. Tuto epizodu napsanou Holly Hendersonovou a Donem Whiteheadem zrežíroval Michael Rohl.

Zajimavosti ze zákulisí Stargate

13. prosince 2009 v 12:56
Mike Shanks nehraje jenom Daniela Jacksona,ale namluvil i Thora.Teryl Rothery zase namluvila Heimdalla.

Známe název třetího SG-1 filmu

24. listopadu 2009 v 18:56
Pracovní název připravovaného SG-1 filmu zveřejnil na svém blogu Joseph Mallozzi. Film byl nazván "Stargate: Revolution" a sejít by se v něm měla většina hereců ze seriálu Stargate SG-1, včetně Richarda Deana Andersona (O'Neill).
Bohužel kromě názvu k filmu žádné nové informace nejsou. Natáčení, které mělo spolu s SGA filmem tento podzim začít, bylo kvůli finančním problémům MGM odsunuto a film tak pravděpodobně ještě nějakou tu chvíli zůstane jen ve formě scénáře...

Změny v upraveném pilotu SG-1

26. července 2009 v 20:14
V úterý se na trh konečně dostalo dlouho ohlašovné DVD Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut, tedy tzv. konečný sestřih pilotní epizody seriálu z roku 1997, jehož vydání ohlásili autoři seriálu na jaře minulého roku.
Co se změnilo, jaké záběry v pilotu zůstaly, jaké scény přibyly a které byly naopak vystřiženy? Následující řádky vám snad na tyto otázky odpoví.

Změna příjmení

14. června 2009 v 11:46 | Lucka
Koukejte na co jsem včera při koukání na film z roku 1994 Hvězdná brána přišla.

Z MacGyvera do Stargate

14. dubna 2009 v 21:10 | Lucka
Možná vy už to víte. Já se nikdy nedívala na MacGyvera, ale nedávno jsem našla videjka, a jak sami uvidíte pár herců ze Stargate si už dříve v MacGyverovi zahrálo s Richadem Deanem Andersonem.

Amanda Tapping a Richard Dean Anderson?

7. prosince 2008 v 18:01 | Lucka
Co si o těch dvou myslíte, choděj spolu?!

Pár foteček: klik celý článek
↓↓↓↓↓
 
 

Reklama