vd-extra

The Originals: Premiéra 5. řady

14. ledna 2018 v 9:51 | Lucka

Pátá a poslední řada spin-offu Upířích deníků The Originals se vrátí na obrazovky až 20. dubna 2018. Takže my si musíme počkat do 21. dubna.
Ale můžeme se těšit hned na několik postav z TVD! Mrkající

Katherine se vrátí

21. února 2017 v 16:53 | Lucka

Vykonná producenta (a všehokazič) seriálu Upíří deníky Julie Plec, na Twitteru odpovídajíc na otázku francouzských stránek TVD, zdali ještě uvidíme Katherine (Nina Dobrev), odpověděla krátce a jasně: ANO.
Tak teď se mi zdá, že poslední 3 epizody je málo. Smějící se To to krucinál nemohli roztočit rychleji? Kai, Katherine... A pouze něco málo přes 120 minut. jJk to chtějí udělat..? (Znajíc Plecku, ta to ještě nějak řádně pose.e)

Kdy se dočkáme 7. řady Upířích deníků

23. června 2015 v 13:33 | Lucka

Seriál Upíří deníky (The Vampire Diaries) se vrátí na obrazovky s již 7. sérií ve čtvrtek 8.10. 2015.
Seriál obdržel pro sedmou řadu 22 epizod.
V další sezóně se budeme (bohužel) opět setkávat s Annie Wersching, představitelkou Lily Salvatore, ale i přesto její postava nebyla povýšena mezi ty hlavní.

Daniel Sharman na natáčení TO

5. června 2014 v 8:56 | Lucka
Copak asi dělá Daniel Sharman na natáčení 2. řady seriálu The Originals?Žeby představitel vlkodlaka Isaaca Laheyho ze seriálu Teen Wolfpřeběhl do jiného vlkodlačího seriálu? Herec si letos dává pauzu od Vlčího mláděte, žeby opravdu nakonec zakotvil v New Orleans..?
Sebastian Roché (Mikael) a Daniel Sharman
  • V 2. sezóně The Originals by se měl objevit další původní sourozenec. Přesněji řečeno Kol, kterého již v Upířích denících ztvárnil Nathaniel Buzolic. Zatím pouze ve flashbackových částech, ale kdo ví... když se ta druhá strana hroutí...

Spoiler ohledně epizody 3x19

26. března 2012 v 20:05 | Lucka


Blížíme se k nějaké scéně mezi Damonem a Elenou, nebo Stefanem a Elenou?
Jakýkoliv rozruch v milostném trojúhelníku?
Jak uvádí velmi spolehlivý zdroj, až se série na jaře vrátí s epizodou "Heart of Darkness", bude milostný trojúhelník skoro "dokořán". Takže se fanoušci Steleny a Deleny připravte na válku! A nezapomeňte, že Julie Plec nedávno prozradila, že ve finální epizodě bude víc líbání, než bylo zatím celkem za všechny série!

Podobnost polibků: Susan&Caspian x Elena&Damon

9. ledna 2012 v 18:09 | Lucka
Mysleli si, že mi to unikne? Kdepak! S vyplazeným jazykem

Scan: Bieber chce do ,,Upířích deníků''

11. prosince 2011 v 12:00 | Lucka

imagebam.com
(kliknutím na obrázek, se Vám zvětší do normálního rozměru)

Já se snad pomeju:DDD Ok, nebudu dělat nějakou zaujatou. Ale jestli se vážně nějakým zázrakem Justin Bieber ocitne na obrazovce, když se budu dívat na TVD, tak u mně tento seriál skončí tím dílem.

Katherine is back

20. února 2011 v 8:00 | Lucka
imagebam.com
A Katherine se nám dostala ven z hrobky. Momentální zabití Elijaha (:() jí pomohlo se dostat ven z hrobky. Už nam překvapila Damona, ale víc postav bude z její návštěvy překvapeno až v díle 16 druhé série pod názvem ,,The House Guest".

 
 

Reklama
,...I don't think I'll ever look at another sunset without thinking of you..."