VM-postavy

Seriál Veronica Mars se vrátí

22. srpna 2018 v 10:43 | Lucka

Trvající móda na obnovování seriálů před léty zakončených pokračuje a nyní zasáhla i kultový seriál Veronica Mars. Právě finišují rozhovory se streamovací stanici Hulu ohledně realizace čtvrté řady seriálu.
Veronica Mars se dočkala 3 sezón vysílaných v letech 2004 - 2007. Před pár lety fanoušci dokázali jak jsou stále této značce věrní, když díky penězům přes ně vybraným na stránce Kickstart byl zrealizován stejnojmenný film navazující na sérii.
Ve 4. řadě se v titulní roli opět objeví Kristen Bell a hlavního tvůrčího slova se opět ujme Rob Thomas.

Jason Dohring míří do 'The Originals'

20. července 2015 v 15:14 | Lucka
Jason Dohring známý především svou rolí Logana v seriálu Veronica Mars, se nyní upsal dalšímu seriálu.
Tentokrát ho budeme moci vidět v spin-offu Upířích deníků v The Originals.
Nyní on si zahraje detektiva, detektiva Kinneyho. Jeho postava je popisována jako inteligentní a sebevědomý muž, který narozdíl od sourozenců Mikealsonových umí rozeznat dobro od zla. Bude se taky snažit předvést tšch zlých před spravedlonost, ovšem není si vědom nadpřirozených věcí v New Orleans.
Detektiv Kinney se představí již v první epizodě 3. série, která se v Americe odvysílá 8.10. 2015.

Film 'Veronicy Marsové' bude!

1. července 2013 v 11:14 | Lucka

Jak jsem již v tomto článku zmiňovala, po náhlem zrušení oblíbeného seriálu Veronica Mars se tvůrci po pár letech rozhodli sesbírat peníze a důstojně zakončit příběh milované Veronicy (Kristen Bell).
Cílem bylo do 30 dnů sehnat díky příspěvkům fanoušků 2 miliony dolarů. Částka ovšem byla vyplněna již do necelých 24 hodin. Nyní když lhůta vypršela bylo na kontě pro film Veronicy Mars 5 702 153 dolarů (skoro 3x tolik, než bylo požadováno!)

Smlouvu již podepsali Kristen Bell (Veronica), Jason Dohring (Logan) a Enrico Colantoni (Keith).
 
 

Reklama